Matematik Çarkı

Matematik Çarkı


Satın Al

Ürün Açıklaması

AFS Yayıncılık olarak; patenti bize ait olan, orijinal, yaratıcı, öğrenmeyi kolaylaştıran bir eğitim aracıyla karşınızdayız: Edu- Wheel!

Matematik çarkı, Öğrencilerin çarpım tablosunu ve 4 işlemi öğrenmeleri ve bunun yanında temel bazı İngilizce sözcükleri öğrenmeleri için hazırlanmıştır.

Müjde! Öğrendiklerini çabucak unutma devri sona erdi!

Dil öğreniminin en zor taraflarından birinin sürekli tekrar yapma zorunluluğu herhalde herkes tarafından kabul edilir. Ödev ve alıştırmalar yoluyla pratik yapmak bir yana, dil öğrenirken maksat öğrendiğini sıkılmadan tekrar ederek pekiştirmektir. Bizler bu derde, dünyada bir ilk olarak alıştırma kitaplarımızın, öykü kitaplarımızın arka kapaklarını Edu-Wheel vasıtası ile aktif hale geçirerek deva olduğumuzu iddia ediyoruz!

Edu-Wheel üzerinde görseller ve tekrar edilecek konunun bilgileri bulunan, döndürülerek çark mantığı ile çalışan bir eğitim aracıdır.
Öğrencilerimize alıştırma kitaplardan ödevlerini yaptıktan sonra, öykü kitaplarında haznelerine kattıkları yeni kelime ve kavramları tekrar imkânı verirken, boş zamanlarında da aracı döndürüp eğlenerek öğrenme şansı tanımaktadır.